SPECIALISTA NA EXOTIKU A EUROVÍKENDY

 

LÁZNĚ BECHYNĚ

Hotel Lázně Jupiter Bechyně 

         

 

 

Jupiter Spa víkend  -  3 dny / 2 noci (celoročně)
cena za pobyt v termínu   - celoročné do 20.12.2017  je  3 550,- Kč  / na  osobu, plná penze ( dvoulůžkový pokoj)

                                            

Cena zahrnuje:
 
Cena nezahrnuje . 
lázeňskou taxu - Kč 15,- /os./noc
 
Poznámky:  nástupní den: individuálně,  
                      první služba: oběd

BONUS: zdarma zapůjčení jízdního kola,  zdarma využívání posilovny, 10% slevu na vybrané procedury

 

Poloha:

Lázeňský komplex Lázně Jupiter Bechyně s.r.o. najdete v klidném prostředí střední části města Bechyně, na hlavní Libušině třídě.

Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je přibližně 600 metrů.

Popis hotelu:

Areál lázní a hotelu je tvořen třemi budovami, které patří k významným architektonickým památkám z počátku dvacátého století.

V budově Vlasta, která je umístěna přímo na hlavní třídě a je označena jako Hotel Jupiter se nachází v přízemí stylová restaurace., která zajišťuje stravování pro klienty, je přístupná veřejnosti a má ještě velmi příjemnou venkovní terasu.

V prvním patře této budovy je pak ředitelství lázní, vyšetřovna lékaře, tělocvična s posilovnou a jsou zde poskytovány některé druhy procedur (masáže, suché uhličité koupele, kosmetika). V budově je k dispozici reprezentační salonek, který lze využít k různým slavnostním příležitostem.

Druhá budova, umístěná ve dvoře oploceného areálu a vzdálená od první budovy dvacet metrů se jmenuje Přemyslovka. V přízemí této budovy se nachází recepce, jsou zde realizovány další procedury (masáže, koupele – vířivá, perličková, přísadová), a nachází se zde většina ubytovací kapacity. Třetí budova se jmenuje Božena a nachází se cca 40m od areálu i zde se provádějí procedury (slatinné zábaly, parafín, individuální tělocvik, magnetoterapie, laser, elektroléčba) a nachází se ubytovací kapacita.

Celý areál lázní a hotelu je nekuřácký a není vybaven výtahem.   Pokrytí WIFI je ve třech budovách a je zdarma.

Vybavení pokoje:

celková kapacita lázní je 70 lůžek ( 2 třílůžkových, 24 dvoulůžkových, 10 jednolůžkových pokojů, 2 apartmány), které se nachází v budově Vlasta,v budově Přemyslovka i v budově Božena. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, rádiem, TV a telefonem. Některé pokoje jsou vybaveny i přistýlkami. Možnost zapůjčení lednice (zdarma) a bude na požádání na pokoj dodána.

Stravování:

Stravování je poskytováno v historické lázeňské secesní restauraci ve vile Vlasta, která patří k významným architektonickým památkám z počátku 20. století. Snídaně jsou pro naše hosty připraveny formou bohatých švédských stolů. Obědy si hosté vybírají ze tří variant tříchodového menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a moučník. Večeře je výběr ze dvou variant a součástí je vždy salát nebo ovoce.

Procedury poskytované hotelem:

Lázeňské procedury probíhají v budovách Vlasta, Přemyslovka a Božena přímo v areálu lázní Jupiter,na plavaní a léčebný tělocvik v bazénu se dochází přibližně 400 m přes park do lázeňského domu Olga v Lázních Bechyně s.r.o.

Lázně Jupiter nabízí tyto léčebné procedury:

léčebný tělocvik, laser, diadynamické, interferenční, träbertovy proudy, magnetoterapie, ultrazvuk, solux, inhalace a parafínové zábaly, slatinné zábaly + suchý ovin, perličková, viřívá a přísadová koupel, dále uhličitá suchá koupel, klasické masáže, masáže lávovými kameny, aroma masáže, lymfatické masáže,regenerační zábaly

Poznámka:  Parkování v areálu lázní případně na lázeňském parkovišti zdarma. Pobyt domácích zvířat na vyžádání (za poplatek Kč 30,-/noc)

 

volejte ZDARMA 800 600 600

NEBO napište E-MAIL na info@kubiktravel.cz