SPECIALISTA NA EXOTIKU A EUROVÍKENDY

Eurovíkendy

Evropa je kontinentem, který nemá konkurenci, co se týče koncentrace historických měst na relativně malém území. Vždyť prakticky půl Evropy můžete přejet autem za jediný den. Díky nízkým cenám letenek je navíc pohodlné i krátké „víkendové“ cestování. Využijte fakt, že žijete v srdci Evropy!

Míst k poznávání a zážitků, které na Vás čekají je nekonečné množství. Zvolte si Vaši příští destinaci pro krátký, ale vydatný odpočinek od práce. Až se Vás příště přátelé zeptají: "Co jsi dělal o víkendu?", budete mít eso v rukávu!

 

 

 Tipy a aktuality

 • Připravujeme nově: 
  Moskvu
 • Zábavná Paříž: 
  navštivte úžasný 
  ASTERIX Park,
  vše s Kubík Travel
  od letenek až po vstupy
 • Super levný Milán:
  Letenky již od 862,- Kč
 • Zážitek z Athén:
  Eurovíkend s plavbou po Sáronských ostrovech!

Jeďte nasát atmosféru, poznat památky a ochutnat místní kuchyni v místech, která jsou pro nás tak snadno dostupná. Chcete prožít krásný prodloužený víkend a dostatečně si odpočinout? Lákají Vás nákupy v Barceloně nebo chcete navštívit Madrid a Toledo? Doposud jste neviděli Řím a jeho památky jako Panteon či Fontana di Trevi?

Nechte se inspirovat naší nabídkou eurovíkendů a užijte si například s dětmi Disneyland v Paříži, gurmánskou Paříž a mnohé další. Naši nabídku eurovíkendů stále rozšiřujeme.

Díky kombinaci nízkonákladovách leteckých společností s našimi rezervačními systémy a databázemi začíná být cestování po Evropě naprosto samozřejmou součástí života našich klientů.

Přidejte se k nim i Vy! Ta nejkrásnější místa Evropy čekají právě na Vás...

 

Máte zcela konkrétní představu o své dovolené a liší se od našich nabídek? Domluvte si s námi schůzku. Rádi Vám pomůžeme zrealizovat Váš cestovatelský sen.