Odměnil Vás zaměstnavatel benefitem.

Ať už Benefit Plus či Cadhoc, Unišek či šek Dovolená. U nás je můžete bezproblému uplatnit.

Benefit Plus

Program Benefit Plus využívá v Česku a na Slovensku již 12 let přes 100 tisíc uživatelů, kteří jen v benefitech na volný čas za jeden rok utratí stovky milionů korun.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ BENEFITŮ

 

ŠEKY

 

Zaměstnanecké benefity jsou odměnou, která má motivovat k lepším výkonům a zároveň ukazuje, jak si svých zaměstnanců firma váží. Ať se jedná o nejrozšířenější formu – stravenky, nebo příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, zdraví, a dokonce na snížení nákladů na umístění potomků do předškolních zařízení, pro každého se něco najde, protože možnosti benefitů a jejich využití jsou široké.

přijímáme:

 

Šek dovolená 

Poukázka šek Dovolená je určena jako příspěvek na zaslouženou dovolenou. Protože jen odpočatí a šťastní zaměstnanci mohou podávat optimální pracovní výkon a zajistit firmě úspěch a prosperitu.

 

Unišek + 

Unišek je univerzální šek, který zaměstnanci umožňuje samostatné rozhodnutí, zda výhodu bude čerpat v oblasti kultury, sportu, vzdělání nebo zdraví.

 

Cadhoc 

Jedinečná dárková poukázka Cadhoc je unikátní právě v tom, že ji lze čerpat na zboží a služby, které si obdarovaný sám vybere. Protože nejlepší dárek je ten, který si můžete vybrat sami.

 

Při objednávce Vaší dovolené do poznámky uveďte prosím jaký typ benefitu by jste rádi uplatnili

děkujeme

Tým KubíkTravel