O společnosti

 

Společnost

Cestovní kancelář Kubík Travel je součástí akciové společnosti Kubík. Mimo aktivity v turismu se společnost zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem potravin. Součástí společnosti je také maloobchodní a velkoobchodní prodej bytového textilu, divize výstavby inženýrských sítí, Galerie Miroslava Kubíka a také řada významných developerských projektů.

 

Historie

Společnost byla založena panem Miroslavem Kubíkem již v roce 1990 a navazuje na činnost tohoto úspěšného podnikatele. Pan Kubík společnost nejenom založil, ale dal jí také své jméno a vizi rodinné a silné firmy. Společnost v současné době patří mezi významné zaměstnavatele zejména v Pardubickém a Královehradeckém kraji.

 

Ekonomika

Společnost Kubík v současné době zaměstnává přes 350 zaměstnanců. Služeb této společnosti využívá přes 2 500 000 zákazníků ročně a tak se společnost Kubík stala vysokou zárukou kvality. Roční obrat společnosti překročil hranici 600 000 000 korun a i díky Vám je společnost zdravá a silná.

 

 

Portfolio

Cestovní kancelář Kubík Travel je specialistou na exotické zájezdy a eurovíkendy ve světových metropolích. Do našeho portfolia ovšem patří i klasické zájezdy, služební cesty, prodej letenek a naše veliká přednost, cesty na míru. Spolupracujeme s řadou kvalitních a prověřených hotelů po celém světě, a proto jsme zárukou vysoké kvality.

 

CeSYS

Využíváme systému CeSYS, který je nejlepší volbou pro cestovní kanceláře. Součástí CeSYSu je bezmála 300 cestovních kanceláří a agentur. Díky tomuto systému jsme Vám schopni nabídnout přes 4 500 000 zájezdů do celého světa a tím se stáváme cestovní kanceláří s téměř nejširším portfoliem na českém trhu.

 

Členství

 

Osobní přístup

Za naši největší přednost považujeme osobní přístup, který naleznete málokde. Pokud si nevyberete ze standardní nabídky zájezdů, velmi rádi Vám navrhneme zájezd přímo Vám na míru. Pokud byste rádi zažili něco velmi netradičního, zážitek na který budete dlouho vzpomínat, jsme pro Vás ideální volba a jsme tu pro Vás!

Kancelář

Najdete nás v reprezentativních kancelářích v Obecním domě na Praze 1. Pokud preferujete osobní výběr zájezdu, přijďte k nám posedět na šálek dobré kávy a my si vyslechneme Vaše požadavky. Velmi rádi Vám uděláme přímou nabídku zájezdů dle Vašeho zadání.

Divize společnosti

Maloobchodní prodejny www.kubik.cz/prodejny/

Velkoobchod potravin www.kubik.cz/velkoobchod/

Výstavba inženýrských sítí www.kubik.cz/vis/

Velkoobchod bytového textilu www.kubiktextil.cz

Galerie M.K.
www.galerie-mk.cz