Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec


Romantický pobyt ve dvou

cena od 7590 Kč

Udělejte radost svým nejbližším. Romantika pro dva na dvě noci. Masáž a privátní vířivka, romantická výzdoba...Skvělé překvapení pro Vaši drahou polovičku.

Více

Wellness pobyt

cena od 7390 Kč

Relax pro dva na dvě noci. Vstup do wellness, welcome drink, ovoce na pokoji, 55 min.masáž pro oba...prostě nelze odolat. Skvělé i jako dárek!

Více

Seniorský balíček

cena od 10990 Kč

Máte rádi odpočinek, wellness a hory? Jste tu správně. Pobyt na 4 nebo 7 nocí, masáž a kosmetika a spoustu dalšího. Neváhejte a rezervujte!

Více

Podzimní / Jarní balíček

cena od 7290 Kč

Relax pobyt na dvě noci. Masáž, vstup do wellness, půjčení Nordic walking holí, ovoce na pokoji...ideální antistresový program, co říkáte? A k tomu ty barvy podzimu či probouzející se příroda na jaře...

Více

Luxusní wellness balíček / 5 nocí

cena od 20490 Kč

Toužíte-li po opravdovém luxusu, tak toto je to pravé pro Vás! 5 nocí v luxusním apartmánu s vlastní vířivkou, aroma masáže a nejen to. Dopřejte si to, zasloužíte si to!

Více

Pobyty na pět nocí

cena od 13000 Kč

Krásných šest dnů se snídaní v komfortním apartmá, vstupem do wellnessu, k tomu zábavná herna a spoustu dalších slev. Rezervujte, dokud máme pokoje!

Více

Dobijte baterky

cena od 1990 Kč

Nechte se rozmazlovat. Balíček na celé 4 hodiny pro "dobití baterek" v našem krásném krkonošském wellness - k tomu masáž, kosmetika...jednoduše příliv nové energie.

Více

Vánoční balíček 2 osoby / 3 noci

cena od 16590 Kč

Rádi byste zažili trochu jiné Vánoce? Hoďte za hlavu tradice a přijeďte si užít pravé "svátky klidu" do Aparthotelu Svatý Vavřinec.

Více