Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec


VIP VEČÍREK A KONCERT KAPITÁNA DEMO

cena od 8990 Kč

Užijte si VIP zónu při koncertě Kapitána Dema, skvělé ubytování a mnohem víc. Pouze s tímto balíčkem lze získat vstup do VIP zóny na koncert.

Více

Prázdninový týden na horách s polopenzí

cena od 35590 Kč

Celých 7 nocí s polopenzí, vstup do wellness, 2 hodiny v naší zábavné herně, 30% sleva na lanovku na Sněžku a mnoho dalšího.

Více

LAZY SUNDAY, ANEB NEDĚLE SE 40% SLEVOU

cena od 1440 Kč

Prodlužte si víkendový pobyt i o nedělní noc a máte ji se 40% slevou. Zároveň si zkrátíte pracovní týden, to už přeci stojí za zvážení.

Více

Romantický pobyt ve dvou

cena od 7590 Kč

Udělejte radost svým nejbližším. Romantika pro dva na dvě noci. Masáž a privátní vířivka, romantická výzdoba...Skvělé překvapení pro Vaši drahou polovičku.

Více

Wellness pobyt pro 2 osoby

cena od 7390 Kč

Relax pro dva na dvě noci. Vstup do wellness, welcome drink, ovoce na pokoji, 55 min.masáž pro oba...prostě nelze odolat. Skvělé i jako dárek!

Více

Seniorský balíček

cena od 10990 Kč

Máte rádi odpočinek, wellness a hory? Jste tu správně. Pobyt na 4 nebo 7 nocí, masáž a kosmetika a spoustu dalšího. Neváhejte a rezervujte!

Více

Podzimní balíček

cena od 7290 Kč

Relax pobyt na dvě noci. Masáž, vstup do wellness, půjčení Nordic walking holí, ovoce na pokoji...ideální antistresový program, co říkáte? A k tomu ty barvy podzimu...

Více

Luxusní wellness balíček

cena od 20490 Kč

Toužíte-li po opravdovém luxusu, tak toto je to pravé pro Vás! 5 nocí v luxusním apartmánu s vlastní vířivkou, bambusové a aroma masáže a nejen to. Dopřejte si to, zasloužíte si to!

Více

Pobyty na pět nocí

cena od 13000 Kč

Krásných šest dnů se snídaní v komfortním apartmá, vstupem do wellnessu, k tomu zábavná herna a spoustu dalších slev. Rezervujte, dokud máme pokoje!

Více

Dobijte baterky

cena od 1990 Kč

Nechte se rozmazlovat. Balíček na celé 4 hodiny pro "dobití baterek" v našem krásném krkonošském wellness - k tomu masáž, kosmetika...jednoduše příliv nové energie.

Více

Adrenalinový balíček pro rodiny

cena od 10390 Kč

Užijte si trochu adrenalinu s naším balíčkem se vstupem do Monkey Parku v Peci pod Sněžkou.

Více

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

cena od 450 Kč

Děti budou mít pestrý program plný kreativních a zábavných her, a to nejen v rámci hotelu, ale i mimo něj. Děti se budou bavit a Vy relaxovat.

Více

VÍKENDY S JÓGOU

cena od 290 Kč

Máme pro Vás skvělou novinku! S počátkem od 27.6.2020 budou probíhat v Aparthotelu Svatý Vavřinec lekce jógy s Ájou Horáčkovou.

Více