Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec


Zima na horách pro 2 osoby / 2 noci

cena od 12990 Kč

Potřebujete si odpočinout? Pobyt v Aparthotelu Svatý Vavřinec v zasněžené Peci pod Sněžkou – to je ten pravý zážitek.

Více

Romantický pobyt ve dvou / 2 noci

cena od 7590 Kč

Udělejte radost svým nejbližším. Romantika pro dva na dvě noci. Masáž a privátní vířivka, romantická výzdoba...Skvělé překvapení pro Vaši drahou polovičku.

Více

Wellness pobyt pro 2 osoby / 2 noci

cena od 7390 Kč

Relax pro dva na dvě noci. Vstup do wellness, welcome drink, ovoce na pokoji, 55 min.masáž pro oba...prostě nelze odolat. Skvělé i jako dárek!

Více

Seniorský balíček / 4 nebo 7 nocí

cena od 10990 Kč

Máte rádi odpočinek, wellness a hory? Jste tu správně. Pobyt na 4 nebo 7 nocí, masáž a kosmetika a spoustu dalšího. Neváhejte a rezervujte!

Více

Podzimní / Jarní balíček / 2 noci

cena od 7290 Kč

Relax pobyt na dvě noci. Masáž, vstup do wellness, půjčení Nordic walking holí, ovoce na pokoji...ideální antistresový program, co říkáte? A k tomu ty barvy podzimu či probouzející se příroda na jaře...

Více

Luxusní wellness balíček / 5 nocí

cena od 20490 Kč

Toužíte-li po opravdovém luxusu, tak toto je to pravé pro Vás! 5 nocí v luxusním apartmánu s vlastní vířivkou, bambusové a aroma masáže a nejen to. Dopřejte si to, zasloužíte si to!

Více

Pobyty na pět nocí

cena od 13000 Kč

Krásných šest dnů se snídaní v komfortním apartmá, vstupem do wellnessu, k tomu zábavná herna a spoustu dalších slev. Rezervujte, dokud máme pokoje!

Více

Dobijte baterky / 4 hodiny

cena od 1990 Kč

Nechte se rozmazlovat. Balíček na celé 4 hodiny pro "dobití baterek" v našem krásném krkonošském wellness - k tomu masáž, kosmetika...jednoduše příliv nové energie.

Více